TAIMSED KOTLETID PORGANDIGA

Kogus: 10 tk

 400 g Thor­mi pihvi 
 130 g porgandit 
 4 küüs­lau­gu­küünt
 1 väik­sem sibul 
 10 g värs­ket peterselli 
 Mait­se jär­gi soo­la ja pipart 
 Õli praa­di­miseks


See ret­sept val­mis koos­töös Thormi­ga, mis on taim­sest her­ne- ja kae­ra­val­gust val­mis­ta­tud hakk­li­ha alter­na­tiiv. Üldi­selt ma väga ran­gelt min­gi­te kind­la­te brän­di­de too­teid ret­sep­ti­des ei soo­vi­ta, kuid kuna ma olen uuri­nud nii mõne­gi eri­ne­va sar­na­se alter­na­tiivi koos­tist, siis Thor­mi on siia­ni ainu­ke, mida ma tões­ti jul­gen soo­vi­ta­da. Ehk­ki too­teid tuleb ajas aina juur­de ning loo­de­ta­vas­ti on ka koos­ti­sed pare­maks muu­tu­mas. 🙂
Taim­sed alter­na­tiiv-too­ted on kõik väga eri­ne­va mait­se ja kon­sis­tent­si­ga ning ma pole kin­del, kui­das see ret­sept teis­te sar­nas­te too­de­te­ga õnnestuks.

Lisaks por­gan­di­le sobib siia väga häs­ti lisa­da ka suvi­kõr­vit­sat, pee­ti, kar­tu­lit, brokko­lit vms. Kat­se­ta jul­gelt oma lem­mi­k­u­te köögiviljadega.


Val­mis­ta­mi­ne:

Haki sibul ja küüs­lauk pee­neks ning kuu­mu­ta pan­nil koos natu­kese õliga kuld­seks. Lisa kaus­si 4 Thor­mi pih­vi, prae­tud sibul ja küüs­lauk, haki­tud peter­sell, pee­nelt rii­vi­tud por­gand, sool ja pipar ning sega kot­le­ti­se­gu üht­la­seks mas­siks. Soo­vi­tan seda teha käte­ga.
Vor­mi käte­ga 10 võrd­se suu­ru­se­ga pät­si­kest (ca 7cm läbi­mõõ­du­ga) ning prae pan­nil õlis kum­malt­ki poolt ca 5 minu­tit kuni kot­le­tid on kenas­ti pruu­nid.
Kot­le­tid mait­se­vad ime­li­selt nii värs­ke sala­ti, mõne köö­gi­vil­ja­pü­ree­ga ning kas­või liht­salt või­ku vahel.Kui sa kat­se­tad mõn­da minu ret­sep­ti­dest, siis mind teeks väga rõõm­saks kui mär­gik­sid #mias­pi­ra­tion või lisak­sid oma pos­ti­tu­se­le @miaspiration 

Ing­re­dients

 400 g Thor­mi pihvi 
 130 g porgandit 
 4 küüs­lau­gu­küünt
 1 väik­sem sibul 
 10 g värs­ket peterselli 
 Mait­se jär­gi soo­la ja pipart 
 Õli praa­di­miseks

Direc­tions

TAIMSED KOTLETID PORGANDIGA

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga