TROOPILINE PARADIISISMUUTI ANANASSI, MANGO JA KIREVILJAGA

Kogus: 2‑le

 180 g kül­mu­ta­tud ananassi 
 180 g kül­mu­ta­tud mangot 
 2 kire­vil­ja
 5 g ingverit 
 500 ml kookosvett

Smuu­tid on ideaal­ne valik magus­toid­uks või min­gi eine lisan­diks. Juhul kui sa aga soo­vid smuu­tit ker­ge eine või vahe­pa­la­na, siis minu soo­vi­tus oleks lisa­da smuu­ti­le ka mee­le­pä­ra­ne val­gu­al­li­kas (mait­ses­ta­ma­ta jogurt, pähk­lid-seem­ned või näi­teks mõni val­gu­pul­ber). Nii on süsi­ve­si­ku­te imen­du­mi­ne aeg­lasem ning see­lä­bi ka vere­suh­kur ja täis­kõ­hu­tun­ne stabiilsem.

Ps. Kui lisad mida­gi juur­de, siis suu­ren­da ka vede­li­ku kogust, et kon­sis­tents jääks sama.

Kui sul on või­me­kas blen­der ning kasu­tad vähem koo­kos­vett, siis saad ime­maits­va ’’jäätise’’kausi. Üht­lasi võid smuuti­se­gu ka jää­ti­se­vormi­des­se vala­da, sügav­kül­mu­ta­da ning mis­ta­hes ajal maiu­se­na nau­ti­da.

Val­mis­ta­mi­ne:

Lõi­ka kire­vil­jad poo­leks ning kraabi lusi­ka­ga kogu peh­me sisu blen­de­ris­se. Lisa ka kõik üle­jää­nud kom­po­nen­did ning blen­der­da üht­la­selt sii­di­seks. Nau­di kohe­selt seda troo­pi­list mait­se­rän­na­kut ning kuju­ta end ette pal­mi­puu alla, var­bad val­ges lii­vas, tür­kiis­si­nis­te lai­ne­te kohin rahus­ta­valt mee­li paitamas.


Kui sa kat­se­tad mõn­da minu ret­sep­ti­dest, siis mind teeks väga rõõm­saks kui mär­gik­sid #mias­pi­ra­tion või lisak­sid oma pos­ti­tu­se­le @miaspiration 

1

Ing­re­dients

 180 g kül­mu­ta­tud ananassi 
 180 g kül­mu­ta­tud mangot 
 2 kire­vil­ja
 5 g ingverit 
 500 ml kookosvett

Direc­tions

1

TROOPILINE PARADIISISMUUTI ANANASSI, MANGO JA KIREVILJAGA

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga